Cumhuriyet Mh. Adnan Menderes Bulvarı
1951 Sk No:4 ( İNG Bank Üstü ) Efeler / AYDIN
0506-484-91-28
0256-213-00-11
info@zeybekozelguvenlik.com

Avm Güvenliği

Zeybek Özel Güvenlik Şirketimiz, AVM Güvenliği Hizmeti için öncelikle işyeri keşfi, risk analizi, kurumun koruma zaafı oluşturan noktalar incelemesi, personel ve teçhizat seçimi, Güvenlik teknolojisi ihtiyacı aşamalarını tamamlar. Buna göre proje oluşturulur.

AVM Güvenliği için seçilen personelimiz gerekli ve yasal eğitimden geçmiş, psikolojik, fiziksel ve sair gerekli aşamalardan geçmiştir. Bu eğitimler, görev yeri eğitimi ile de desteklenir. AVM Güvenliği Hizmetlerimiz, şirketimizin operasyon departmanımız tarafından sürekli denetlenir ve raporlar hazırlanarak AVM yetkililerine sunulur, yetkililer gerekli görüldüğü her zaman detaylı bir şekilde bilgilendirilir.

Güvenlik hizmetinin gerekirse merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması sağlanır. Güvenlik hizmeti alacak AVM, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve karşılama ihtiyacına göre personel sayısına gereksinim duyacaktır. Zeybek Özel Güvenlik Şirketimiz profesyonel kadrosu ile projeye uygun çalışma programını tarafınıza sunar.

AVM Güvenlik Operasyon Birimimiz size, gerekli risk analizi yaparak en iyi hizmeti sunmanın güvencesini verir. Müşterilerinizin ve sizin huzur içinde olmanız temel felsefemizdir.Bizimle gönül rahatlığı içinde iletişime geçebilirsiniz, birlikte çalışmak dileğiyle…


Okul Güvenliği

Zeybek Özel Okul Güvenlik Hizmeti, gerekli güvenlik eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş, psikolojik eğitim aşamasını tamamlamış Özel Güvenlik Personeli ile verilir.

Zeybek Özel Güvenlik Personelimiz, fiziki güvenlik hizmeti ve güvenlik teknolojilerinin birleşmesinden oluşan bu hizmeti verirken; giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm gibi teknolojik Güvenlik sistemleriyle desteklenir. Güvenlik hizmetinin gerekirse merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması sağlanır. Güvenlik hizmeti alacak Okul, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve ihtiyacına göre personel sayısına gereksinim duyacaktır.

Zeybek Özel Güvenlik Şirketimiz profesyonel kadrosu ile projeye uygun çalışma programını tarafınıza sunar.Özel Güvenlik Operasyon Birimimiz size, gerekli risk analizi yaparak en iyi hizmeti sunmanın güvencesini verir. Projenin Güvenlik sistemleri, fiziki tedbirler, giriş-çıkış kuralları, merkezden kontrol, devriye, kayıt izleme, alarm sistemleri analizi yapılır ve ihtiyaçlara göre proje oluşturulur. Zeybek Özel Güvenlik Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu, günün çeşitli saatlerinde Okulun Özel Güvenlikpersonelini denetler ve personelin sürekli motivasyonunu yüksek tutar.

Size ve öğrencilerimize huzurlu bir ortam sağlamak, tehlikelerden uzak olmanız için her bakımdan eğitimli, giyim kuşamı, davranışlarıyla güven veren personelimiz varız ve buradayız. Birlikte çalışmak dileğiyle…


Hastane Güvenliği

Hastane – Sağlık Kuruluşu Güvenlik Hizmeti, risk oluşturan en önemli kurumlardandır. İnsan hayatının kutsallığının en çok önemsendiği hastanelerin güvenliği, yasal eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş Özel Güvenlik Personelimiz tarafından verilir.

Özel Güvenlik Şirketimiz öncelikle Hastane’ nin veya Sağlık Kuruluşunun risk analizi yapar. Güvenlik noktaları, fiziki ve teknolojik güvenlik ihtiyaçları saptanır ve gerekli iştişareler yapılarak proje oluşturulur. Güvenlik hizmetinin gerekirse merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve karşılama gibi hizmetlere göre kurumumuz çalışma programını tarafınıza sunar.Hastane – Sağlık Kurumu Güvenliği için seçilen personelimiz gerekli yasal ve gerekli eğitimden geçmiş kişilerden oluşmaktadır. Personelimiz ihtiyaca göre belirlenecek gerekli Güvenlik teknolojileriyle desteklenir.

Özel Güvenlik Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu tarafından günün belirli saatlerinde operasyonel denetimler yapılır ve personelimizin sürekli motivasyonu sağlanır. Özel Güvenlik Şirketimizin denetim kadrosu tarafından, personelimize yerinde eğitim de verilir. Bu eğitim süreklidir. Denetimler gerektiğinde raporlanarak yetkililere sunulur.

Hastane – Sağlık Kuruluşu yetkililerine Güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgiler aktarılır. 7/24 saat ciddiyetle ve gerekli denetim ve özenle güvenliğiniz sağlanır. Size gerekli en üst düzeyde hizmeti ve Güvenliği sağlıyoruz. Huzur içinde, gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz


Site Güvenliği

Zeybek Özel Site Güvenlik Hizmeti, yasaya uygun eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş. Özel Güvenlik Personelimiz, fiziki güvenlik hizmeti ve güvenlik teknolojilerinin birleşmesinden oluşan bu hizmeti verirken; giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri gibi sistemlerle desteklenir.

Güvenlik hizmeti gerekirse merkezden izlenir, tüm işlemler kayıt altına alınır ve yönlendirme yapılır.Site, giriş-çıkış kontrolü, devriye, danışma ve karşılama ihtiyacına göre personele gereksinim duyacaktır. Kurumumuz profesyonel kadrosu ile projeye özgü sayı ve çalışma programını tarafınıza sunar. Özel Güvenlik Operasyon birimimiz gerekli risk analizi yaparak en iyi hizmeti sunmanın güvencesini verir.

Projenin güvenlik sistemleri, fiziki tedbirler, giriş-çıkış kuralları, merkezden kontrol, iç devriye, kayıt izleme, alarm sistemleri analizi yapılır ve ihtiyaçlara göre proje oluşturulur. Özel Güvenlik Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu, günün çeşitli saatlerinde sitenin Özel güvenlik personelini denetler ve personelin sürekli motivasyonunu yüksek tutar. Denetim sırasında yerinde eğitim de verilir. Evinizde huzur içinde, tehlikelerden uzak, mutlu yaşamanız için gerekli fiziki ve teknolojik güvenliği gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.


Fabrika Güvenliği

Özel Güvenlik şirketimizin, eğitimli ve donanımlı personeliyle verdiği Fabrika Güvenlik Hizmetleri için öncelikle risk analizi yapılır. İhtiyaçlara göre, fabrika yetkilileriyle istişare yapılarak hizmetler belirlenir ve proje oluşturulmaya başlanır.

Fabrika güvenliği için seçilen personelimiz her türlü yasal ve gerekli eğitimden geçmiş kişilerden oluşur ve gerekli Güvenlik teknolojileriyle desteklenir. Özel Güvenlik Şirketimizin tecrübeli denetim kadrosu tarafından operasyonel denetimler yapılır ve personelimizin sürekli motivasyonu sağlanır.

Özel Güvenlik Şirketimizin denetim kadrosu tarafından, personelimize yerinde eğitim de verilir ve bu eğitim sürekli devam eder. Operasyonel denetimler gerektiğinde raporlanarak fabrika yetkililerine sunulur ve fabrikanın güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarılır. 7/24 saat ciddiyetle ve gerekli denetim ve özenle fabrikanız korunur.

Size gerekli en üst düzeyde hizmeti ve Güvenliği sağlıyoruz. Huzur içinde, gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Organizasyon Güvenliği

Zeybek Özel Güvenlik, konser, balo, piknik, tanıtım, fuar, müzayede, spor müsabakaları ve benzeri gibi organizasyonlarınızda part-time güvenlik hizmetini eğitimli personeliyle verir.

Zeybek Part-time Güvenlik Hizmeti, gerekli güvenlik eğitimi ve belgeyi almış, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçmiş, psikolojik eğitim aşamasını tamamlamış Özel Güvenlik Personeli ile verilir. Alacağınız hizmet alanına göre, güvenlik hizmetlerini veya bireysel güvenlik hizmetini eğitimli kadrolarımızla yerine getirir ve size özgü çözümler sunar.

Zeybek Özel Güvenlik, fuar ya da benzeri organizasyonlarda, istenilen zaman diliminde hizmet verirken felsefemiz, iyi hizmet, memnuniyet, yüksek düzeyde güvenlik, koruma ve insanların huzurudur.


Spor Güvenliği

Spor karşılaşmalarında ve sportif faaliyetlerde yöneticilerin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve kalifiye güvenlik personeliyle özel güvenlik ihtiyacını karşılayıp; Spor organizasyonu ve Maçlarda Genel asayişin sağlanması, davetsiz seyircilere veya istenmeyen maddelere karşı davetiye/bilet ve müsabaka giriş kontrolü, seyirci yönlendirme, kalabalık kontrolü, sporcuların ve spor malzemelerinin korunması amacıyla gerekli tedbirleri almak suretiyle spor salonları ve stadlarda profesyonel güvenlik hizmeti vermekteyiz.